Facebook

Twitter

YouTube

  • VIII runda DMP (przełożona)

    Nowy termin - 19 lipca

     

    Próba toru

    19:00


    Prezentacja drużyn

    19:15


    I wyścig

    19:30

     

    szczegółowe informacje nt. meczu

  • Kliknij w moduł poniżej,

    aby rozpocząć odsłuch

    relacji "na żywo"

     

    ZAPRASZAMY!

     

     

     

    Masz problem z odtwarzaniem?

  • Nasz dział...

     

    ARCHIWUM PRASOWE

     

     

     

    Zapraszamy!

  •  

    Mobilna rewolucja!

     

    Teraz możesz przeglądać nasz serwis jeszcze
    szybciej i taniej!

     

     

    O co chodzi?

Polish Czech Danish English German Russian Slovak Spanish Swedish

Najbliższe spotkania

I runda MDMP (Piła)
7/07 (wtorek) 17:00 - 19:30
Rospiggarna Hallstavik vs Dackarna Målilla
7/07 (wtorek) 19:00 - 21:00
Elit Vetlanda vs Piraterna Motala
7/07 (wtorek) 19:00 - 21:00
I runda LJ (Częstochowa/Wrocław)
8/07 (środa) 17:00 - 19:30
Fjelsted vs Grindsted
8/07 (środa) 18:30 - 20:30

Terminarz Speedway Ekstraligi 2013

 

SEZON ZASADNICZY

 

 

I RUNDA - 1 kwietnia (poniedziałek)

  • Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz
mecz przełożony na 9 czerwca
  • Stal Gorzów - Unia Leszno
mecz przełożony na 27 kwietnia
  • Apator Toruń - Unia Tarnów
mecz przełożony na 26 kwietnia
  • Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra
mecz przełożony na 9 czerwca
  • Start Gniezno - Sparta Wrocław
mecz przełożony na 18 kwietnia

 

II RUNDA - 6 kwietnia (sobota)*, 7 kwietnia (niedziela)
11 kwietnia (czwartek) - data rezerwowa

  • Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa
mecz przełożony na 6 czerwca
  • Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno
mecz przełożony na 6 czerwca
  • Sparta Wrocław - Stal Gorzów
mecz przełożony na 9 czerwca
  • Unia Leszno - Apator Toruń
mecz przełożony na 9 czerwca

 

 

III RUNDA - 13 kwietnia (sobota)*, 14 kwietnia (niedziela)

  • Unia Tarnów - Unia Leszno
mecz przełożony na 18 kwietnia
  • Stal Gorzów - Stal Rzeszów
godz. 18.30 (nSPORT "live")
  • Apator Toruń - Sparta Wrocław
godz. 18.00
  • Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz
godz. 16.00
  • Start Gniezno - Falubaz Zielona Góra
godz. 16.00 (nSPORT "live")

 

I RUNDA - 18 kwietnia (czwartek) / zaległe spotkania z 1 kwietnia

  • Start Gniezno - Sparta Wrocław
godz. 18.30

 

III RUNDA - 18 kwietnia (czwartek) / zaległe spotkania z 14 kwietnia

  • Unia Tarnów - Unia Leszno
godz. 17.00

 

IV RUNDA - 21 kwietnia (niedziela)
25 kwietnia (czwartek) - data rezerwowa

  • Stal Rzeszów - Włókniarz Częstochowa
godz. 18.30 (nSPORT "live")
  • Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz
godz. 17.00
  • Apator Toruń - Stal Gorzów
godz. 18.30
  • Sparta Wrocław - Unia Tarnów
godz. 16.00 (nSPORT "live")
  • Unia Leszno - Start Gniezno
godz. 16.00

 

 

I RUNDA - 26 kwietnia (piątek) / zaległe spotkanie z 1 kwietnia

  • Apator Toruń - Unia Tarnów
godz. 20.15 (nSPORT "live")

 

I RUNDA - 27 kwietnia (sobota) / zaległe spotkanie z 1 kwietnia

  • Stal Gorzów - Unia Leszno
godz. 18.30

 

V RUNDA - 27 kwietnia (sobota)*, 28 kwietnia (niedziela)

  • Unia Tarnów - Stal Gorzów
godz. 16.00 (nSPORT "live")
  • Falubaz Zielona Góra - Apator Toruń
godz. 18.30 (nSPORT & TVN Turbo "live")
  • Polonia Bydgoszcz - Sparta Wrocław
godz. 16.00
  • Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno
godz. 16.00
  • Start Gniezno - Stal Rzeszów
godz. 18.30

 

VI RUNDA - 5 maja (niedziela)
9 maja (czwartek) - data rezerwowa

  • Stal Rzeszów - Unia Tarnów
godz. 16.00 (nSPORT "live")
  • Stal Gorzów - Start Gniezno
godz. 18.30 (rezerwowy nSPORT)
  • Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa
godz. 18.30 (nSPORT "live")
  • Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra
godz. 17.00
  • Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz
godz. 16.00 (rezerwowy nSPORT)

 

 

VII RUNDA - 11 maja (sobota)*, 12 maja (niedziela)

  • Stal Rzeszów - Sparta Wrocław
godz. 18.30 (nSPORT "live")
  • Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
godz. 16.00 (rezerwowy nSPORT)
  • Polonia Bydgoszcz - Apator Toruń
godz. 16.00
  • Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów
godz. 18.30 (rezerwowy nSPORT)
  • Start Gniezno - Unia Tarnów
godz. 18.30 (nSPORT "live")

 

VIII RUNDA - 19 maja (niedziela)
23 maja (czwartek) - data rezerwowa

  • Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz
godz. 18.30 (rezerwowy nSPORT)
  • Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
godz. 16.00 (nSPORT "live")
  • Apator Toruń - Stal Rzeszów
godz. 18.30 (nSPORT "live")
  • Włókniarz Częstochowa - Start Gniezno
godz. 17.30
  • Unia Leszno - Sparta Wrocław
godz. 16.00 (rezerwowy nSPORT)

 

 

IX RUNDA - 25 maja (sobota)*, 26 maja (niedziela)

  • Stal Rzeszów - Unia Leszno
mecz przełożony na 4 lipca
  • Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów
godz. 17.30
  • Polonia Bydgoszcz - Stal Gorzów
godz. 18.30 (nSPORT "live")
  • Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
godz. 16.00
  • Start Gniezno - Apator Toruń
godz. 16.00 (nSPORT "live")

 

VII RUNDA - 29 maja (środa) / zaległe spotkania z 12 maja

  • Polonia Bydgoszcz - Apator Toruń
godz. 19.00 (nSPORT "live")

 

II RUNDA - 30 maja (czwartek)

  • Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów
godz. 17.30

 

VII RUNDA - 30 maja (czwartek) / zaległe spotkania z 12 maja

  • Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów
godz. 18.00

 

RUNDA REWANŻOWA

 

X RUNDA - 2 czerwca (niedziela)
6 czerwca (czwartek) - data rezerwowa
9 czerwca (niedziela) - data rezerwowa

  • Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
godz. 18.30 (nSPORT "live")
  • Stal Gorzów - Polonia Bydgoszcz
godz. 16.00 (nSPORT "live")
  • Apator Toruń - Start Gniezno
godz. 16.00
  • Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław
godz. 16.00 (rezerwowy nSPORT)
  • Unia Leszno - Stal Rzeszów
godz. 18.30 (rezerwowy nSPORT)

 

 

II RUNDA - 6 czerwca(czwartek) / zaległe spotkania z 7 kwietnia

  • Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa
mecz przełożony na 1 lipca
  • Polonia Bydgoszcz - Start Gniezno
godz. 19.00

 

I RUNDA - 9 czerwca (niedziela) / zaległe spotkania z 1 kwietnia

  • Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz
godz. 18.30
  • Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra
godz. 18.30 (nSPORT "live")

 

II RUNDA - 9 czerwca (niedziela) / zaległe spotkania z 7 kwietnia

  • Sparta Wrocław - Stal Gorzów
godz. 16.00
  • Unia Leszno - Apator Toruń
godz. 16:00 (nSPORT "live")

 

VII RUNDA - 9 czerwca (niedziela) / zaległe spotkania z 12 maja

  • Start Gniezno - Unia Tarnów
godz. 18.00

 

XI RUNDA - 16 czerwca (niedziela)
23 czerwca (niedziela) - data rezerwowa

  • Stal Rzeszów - Apator Toruń
godz. 16.00
  • Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów
godz. 16:00 (nSPORT "live")
  • Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów
godz. 18.30
  • Sparta Wrocław - Unia Leszno
godz. 18:30 (nSPORT "live")
  • Start Gniezno - Włókniarz Częstochowa
godz. 18.30

 

XII RUNDA - 29 czerwca (sobota)*, 30 czerwca (niedziela)
4 lipca (czwartek) - data rezerwowa

  • Unia Tarnów - Start Gniezno
godz. 18.30
  • Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
godz. 16:00 (nSPORT "live")
  • Apator Toruń - Polonia Bydgoszcz
godz. 17.30
  • Sparta Wrocław - Stal Rzeszów
godz. 16.00
  • Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra
godz. 18:30 (nSPORT "live")

 

 

II RUNDA - 1 lipca(poniedziałek) / zaległe spotkania z 7 kwietnia

  • Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa
godz. 16:00 (nSPORT "live")

 

IX RUNDA - 4 lipca (czwartek) / zaległe spotkanie z 26 maja

  • Stal Rzeszów - Unia Leszno
godz. 18.30

 

XIII RUNDA - 6 lipca (sobota)*, 7 lipca (niedziela)

  • Unia Tarnów - Stal Rzeszów
godz. 16:00 (nSPORT "live")
  • Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław
godz. 18.00
  • Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno
godz. 18.30
  • Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń
godz. 18:30 (nSPORT "live")
  • Start Gniezno - Stal Gorzów
godz. 16.00

 

XIV RUNDA - 21 lipca (niedziela)
25 lipca (czwartek) - data rezerwowa

  • Stal Rzeszów - Start Gniezno
godz. 18.30
  • Stal Gorzów - Unia Tarnów
godz. 18.30
  • Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra
godz. 18:30 (nSPORT "live")
  • Sparta Wrocław - Polonia Bydgoszcz
godz. 16.00
  • Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa
godz. 16:00 (nSPORT "live")

 

 

XV RUNDA - 27 lipca (sobota)*, 28 lipca (niedziela)

  • Unia Tarnów - Sparta Wrocław
godz. 18.30
  • Stal Gorzów - Apator Toruń
godz. 16:00 (nSPORT "live")
  • Polonia Bydgoszcz - Falubaz Zielona Góra
godz. 18.30
  • Włókniarz Częstochowa - Stal Rzeszów
godz. 18:30 (nSPORT "live")
  • Start Gniezno - Unia Leszno
godz. 16.00

 

XVI RUNDA - 4 sierpnia (niedziela)
8 sierpnia (czwartek) - data rezerwowa
11 sierpnia (niedziela) - data rezerwowa

  • Stal Rzeszów - Stal Gorzów
godz. 16:00 (nSPORT "live")
  • Falubaz Zielona Góra - Start Gniezno
godz. 18.00
  • Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa
godz. 16.00
  • Sparta Wrocław - Apator Toruń
godz. 18.30
  • Unia Leszno - Unia Tarnów
godz. 18:30 (nSPORT "live")

 

 

XVII RUNDA - 15 sierpnia (czwartek)

  • Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra
godz. 16:00
  • Stal Gorzów - Sparta Wrocław
godz. 18:30
  • Apator Toruń - Unia Leszno
godz. 16.00 (nSPORT "live")
  • Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
godz. 18.30 (nSPORT "live")
  • Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz
godz. 19.30

 

XVIII RUNDA - 18 sierpnia (niedziela)
25 sierpnia (niedziela) - data rezerwowa

  • Unia Tarnów - Apator Toruń
godz. 18.30
  • Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
godz. 18:30 (nSPORT "live")
  • Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów
godz. 16.00
  • Sparta Wrocław - Start Gniezno
godz. 16.00
  • Unia Leszno - Stal Gorzów
godz. 16:00 (nSPORT "live")

 

 

FAZA Play-OFF I Play-OUT

 

XIX RUNDA - 31 sierpnia (sobota)*, 1 września (niedziela)
5 września (czwartek) - data rezerwowa

  • Unia Tarnów - Flubaz Zielona Góra
godz. 18:45 (nSPORT "live")
  • Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa
godz. 20:00 (nSPORT "live")

 

XX RUNDA - 8 września (niedziela)
12 września (czwartek) - data rezerwowa

  • Flubaz Zielona Góra - Unia Tarnów
godz. 18:45 (nSPORT "live")
  • Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń
godz. 16:00 (nSPORT "live")

 

 

XXI RUNDA - 14 września (sobota)*, 15 września (niedziela)
19 września (czwartek) - data rezerwowa

  • Apator Toruń - Flubaz Zielona Góra
 godz. 18:45 (nSPORT "live")
  • Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa
 godz. 16:00 (nSPORT "live")

 

 

XXII RUNDA - 22 września (niedziela)
29 września (niedziela) - data rezerwowa
6 października (niedziela) - data rezerwowa
13 października (niedziela) - data rezerwowa

  • Flubaz Zielona Góra - Apator Toruń
 godz. 18:45 (nSPORT "live")
  • Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
 godz. 16:00 (nSPORT "live")

 

 

*)  na 14 dni przed datą danej rundy zostanie wyznaczony jeden mecz do transmisji telewizyjnej niekolidujący z rozgrywkami FIM i UEM

godz. 18.30